Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.pl

 • Menu

  Sale konferencyjne

  W ADN Centrum Konferencyjne oddajemy w Państwa ręce 25 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych z dostępem do światła dziennego oraz możliwością ich pełnego zaciemnienia w razie potrzeb.

  Nasze sale spełniają wymogi powierzchni konferencyjnej, jak również doskonale nadają się na organizację mniejszych lub większych uroczystych spotkań, gal, kongresów czy innych eventów biznesowych. Zapewniamy także wynajem sal pod studia online, do realizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń wirtualnych.

  Nasza największa z nowocześnie wyposażonych sal posiada około 500 m² powierzchni. Każdą z sal można zaaranżować w dowolnym układzie.

  POBIERZ KATALOG »

  Zapraszamy!

  22 208 21 12
  biuro@ckadn.pl

  Formularz kontaktowy

  Administratorem danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest ADN Centrum Konferencyjne Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa, tel.: 22 208 21 12, e-mail: biuro@ckadn.pl Wszelkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Ochrony Danych Zobacz więcej

  Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można odwołać poprzez przesłanie maila na adres: biuro@ckadn.pl.