Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.pl

 • Menu

  Centrum Konferencyjne

  ADN Centrum Konferencyjne to świetnie zlokalizowane miejsce w centralnej części Warszawy, specjalizujące się w zakresie wynajmu sal, jak również kompleksowej obsłudze organizowanych konferencji, eventów, szkoleń czy spotkań biznesowych.

  Naszą domeną jest także szeroka gama świadczonych usług cateringowych (od śniadań biznesowych, poprzez standardowe lunch’e szkoleniowe, aż po kolacje połączone z degustacją wina prowadzoną przez wybitnego Sommeliera). W Centrum Konferencyjnym ADN oddajemy do Państwa dyspozycji 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt szkoleniowy.

  Oferujemy różnej wielkości sale z możliwością organizacji kameralnych spotkań od 12 osób w „Business Room”, poprzez szkolenia i warsztaty dla grup ok. 15 – 45 osób w standardowych salach, po eventy i prestiżowe wydarzenia dla 400 uczestników w salach konferencyjnych. Ponadto, naszym Klientom zapewniamy pełen zakres usług dodatkowych (druk i oprawa materiałów szkoleniowych, wynajem laptopów oraz niezbędnego sprzętu, etc.), wsparcie organizacyjno-administracyjne, a także rezerwacje noclegów w sąsiadującym Hotelu 4* w promocyjnej cenie.